SZKOLENIE TRWAŁE PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Szkolenie z trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs 300 zł!!!
Oferujemy zestawy do wykonania zabiegu po promocyjnej cenie!
PRODUKTY SUPER JAKOŚCI FIRMY MAX LASHES

Zapraszamy również na www.maxlashes.pl !

Zapraszamy na szkolenie w zakresie profesjonalnego TRWAŁEGO PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS!!!
Koszt szkolenia 300zł, przy zakupie zestawu szkolenie 100zł taniej!
Trwałe przedłużanie rzęs w Ameryce bije rekordy popularności, jest tym co kochają największe gwiazdy. Metoda teraz dostępna dla wszystkich Polek. Zaoferuj swoim Klientką to, o czym zawsze marzyły: piękne, zmysłowe, uwodzicielskie rzęsy bez potrzeby malowania rzęs!!!

Trwałe przedłużanie rzęs polega na doklejeniu syntetycznej, pojedyńczej rzęsy do naturalnej. Trwałość zabiegu jest taka, jak cykl życia naszej naturalnej rzęsy. Pierwszy zabieg trwa około 1-2 godzin. Zgodnie z biologicznym rytmem życia rzęsy zalecamy uzupełnianie co 3-6 tygodni, gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy, w jakiej fazie aktualnie znajduje się dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku).

Szkolenie trwałego przedłużania rzęs przeprowadzane jest na modelce. Jeżeli kursantka nie czuje się pewnie wykonując zabieg ma możliwość powrotu na kurs.

Bezpłatnie w każdej chwili oferujemy fachowe doradztwo, również po kursie.
W cenie szkolenia Trwałe przedłużanie rzęs jest pełne wyposażenie i produkty potrzebne do wykonania profesjonalnego zabiegu. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością.
Ponieważ zabieg trwałego przedłużania rzęs dopiero wchodzi na rynek polski istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na tą profesjonalną usługę – WYKORZYSTAJ TO!
Zapewniamy wsparcie techniczne, materiały reklamowe (plakaty, ulotki) i dostawe produktów.
Po ukończeniu kursu masz możliwość zakupu produktów po atrakcyjnych cenach. Nasze kursantki mogą liczyć na wsparcie i doradztwo z zakresu marketingu.

Rzęsy MAX LASHES są w różnych grubościach, długościach i skrętach.
MAX LASHES są dostępne w różnych kolorach.

Rzęsy MAX LASHES świetnie sprawdzają się w codziennym życiu. Możesz nich pływać, wypoczywać, spać ponieważ przedłużone rzęsy są wodoodporne i trwałe. Możesz długo cieszyć się posiadaniem pięknych i grubszych rzęs 24 godziny na dobę i na wiele tygodni. Jednocześnie bez potrzeby używania tuszu do rzęs.

Rzęsy MAX LASHES nie niszczą rzęs naturalnych. Kleje, które wykorzystywane są do zabiegu Trwałego przedłużania rzęs zostały opracowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, w odniesieniu do technologii wytwarzania produktów stosowanych w medycynie, a szczególnie w chirurgii. Podstawowym składnikiem klejów (HP-A i HP-3) jest substancja zawarta w klejach używanych m.in. do bezszwowego klejenia ran w chirurgii dermatologicznej. Kleje te zapewniają jakość i trwałość wiązania, jego elastyczność i siłę.

W celu uzyskania bliższych informacji na temat szkolenia trwałego przedłużania rzęs prosimy o kontakt telefoniczny (91 813-74-76, 509-347-664) lub mailowy.

Szczegółowe informacje na temat zawartości oferowanych przez nas zestawów znajdują się na naszej stronie: www.maxlashes.pl Zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
UMÓW ON-LINE